A.R.G.O.

ŠKOLA ŠERMU / A.K.A. - rytíř, meč, kůň a luk

A.K.A. Škola šermu / Fencing school

aka4 aka4

A.K.A. - Akademie rytířských umění (Academy of Knight´s Arts)

A.K.A. - mistři šermu a šermířské školy - italská (rapír a dýka), německá (meč a štít), francouzská (fleret a kord), španělská (rapír, dýka a plášť), uherská šavle, jízda na koni, střelba z luku, zápas, historie rytířství.
HISTORIE - BOJ - UMĚNÍ - KONDICE - RELAX - SEBEVĚDOMÍ
více: www.skolasermu.cz

A.K.A. lektoři patří ke špičce historického, úpolového i scénického šermu se zkušenostmi ve sportovním šermu i asijských bojových uměních. Hlásí se ke Škole evropských historických bojových umění Magisterium. Zakladatel A.K.A. Petr Nůsek A.R.G.O. získal hodnocení mistr. A.K.A. je šermířskou školou, která připravuje absolventy pro zvládnutí jakéhokoliv bojového umění se zbraní.

Do systému výuky patří pravidelné aprobace (zkoušky) z teoretických i praktických znalostí. Úspěšné aprobanty můžete potkat při exhibicích na Budoshow v Praze, prestižním Festivalu historických bojovníků v Táboře, ale také na filmových projektech s A.R.G.O. Warriors.

Ke specializovaným workshopům školy jsou zváni např.: legendární zakladatel Magisteria swordmaster Ing. Peter Koza, horsemaster Ing. Petr Barvík, brilantní pedagog Mgr. Petr Vytopil, taneční choreograf Ing. Ladislav Beran, lektor pantomimy z pražské HAMU Mga. Martin Sochor a další.

reference:   FILM   DIVADLO


TOPlist